Aktuálně5volných pozic

Recepční - Praha 6 (Veleslavín)

V SODEXO SLUŽBY U KLIENTA

Evropská 846/176a, 160 00  Praha-Vokovice, Česká republika

Do týmu Sodexo pro mezinárodní farmaceutickou firmu hledáme recepční na plný úvazek s plynulou znalostí angličtiny. Praxe je výhodou, oceňujeme však zejména pracovitost, aktivní přístup k práci, pečlivost a příjemné vystupování.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Plynulý anglický jazyk (denní komunikace se zaměstnanci)
  • Práce na PC (Outlook, Excel, Power Point)
  • Spolehlivost, flexibilita, samostatnost, aktivní přístup k práci
  • Výhodou zkušenost s administrativou

Náplň práce:

  • Vítání a uvádění návštěv, zajištění jejich evidence a kontroly totožnosti.
  • Přijímání a evidence došlé pošty, zpracování odchozí pošty, včetně balíčků, kurýrů a podobně.
  • Objednávky kancelářských potřeb, rezervace hotelů, letenek, zajištění taxi-služeb a dalších ad-hoc požadavků.

Pracovní doba:

  • ranní směna od 8:00 do 16:30
  • odpolední směna od 9:30 do 18:00

(střídání s druhou kolegyní)

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní zázemí, přátelský kolektiv
  • Moderní inovativní prostředí
  • Nástupní mzda až 31.500 Kč hrubého
  • Stravenky v hodnotě 95 Kč za odpracovaný den
  • Až 26 dní dovolené a placené volno na narozeniny
  • Příspěvek 300 Kč měsíčně na penzijní pojištění
  • Pravidelné příspěvky do kafetérie pro čerpání na volný čas, zdraví, kulturu nebo dovolenou.
  • Místo výkonu práce: Evropská 846, Praha 6 (v docházkové vzdálenosti od stanice metra ´A´ Nádraží Veleslavín)
  • Nástup od 1.1.2022

Těšíme se.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

30000-31500 Kč/měsíc

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, kafetérie, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Sodexo s.r.o.

Kontakt

Jan Przybyla