Aktuálně11volných pozic

Recepční - Praha 5

V SODEXO SLUŽBY U KLIENTA

Na Valentince 3336/4, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Do týmu Sodexo pro mezinárodní farmaceutickou firmu hledáme recepční na plný úvazek s plynulou znalostí angličtiny. Praxe je výhodou, oceňujeme však zejména pracovitost, aktivní přístup k práci, pečlivost a příjemné vystupování.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Plynulý anglický jazyk (denní komunikace se zaměstnanci)
  • Práce na PC (Outlook, Excel, Power Point)
  • Spolehlivost, flexibilita, samostatnost, aktivní přístup k práci
  • Výhodou zkušenost s administrativou

Náplň práce:

  • Příjímání návštěv a hovorů
  • Příjem, distribuce a odesílání veškeré korespondence
  • Podpora Human Health oddělení - předávání lékařských dotazů zodpovědným osobám
  • Základní komunikace s dodavateli (hlášení poruch, objednávání zboží, aj.)
  • Rezervace meetingových místností
  • Evidence faktur
  • Správa benefitů pro zaměstnance
  • Administrativní podpora
  • Adhoc. úkoly

Nabízíme:

  • Příjemné multikulturní zázemí, přátelský kolektiv
  • Moderní inovativní prostředí
  • Pracovní doba dle dohody (směny 8:00 – 16:30 nebo 9:30 – 18:00)
  • Nástupní mzda 26.000, -
  • Stravenky v hodnotě 95,- CZK
  • Benefitní program Sodexo Cafeteria po každém odpracovaném roce – 2.000,- CZK, Active pass card, příspěvek na penzijní pojištění, 22 dní dovolené + 4 dny RELAX (na rok), narozeninový den
  • Možnost výuky angličtiny v pracovní době 1h/týden (½ nákladu hradí zaměstnavatel)
  • Místo výkonu práce: Na Valentince 3336/4, Praha 5
  • Nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování, kafetérie, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Sodexo s.r.o.

Kontakt

Eva Kačabová