Aktuálně5volných pozic

Manažer firemní restaurace a úklidu - Hesov (Přibyslav)

V SODEXO SLUŽBY U KLIENTA

Hesov 421, 582 22  Přibyslav-Přibyslav, Česká republika

Náplň práce:

  • Vedení provozu firemní restaurace v potravinářském závodu
  • Zodpovědnost za úklidové služby v areálu
  • Nábor nových zaměstnanců, vedení a motivace personálu
  • Odpovědnost za účetní a finanční evidenci provozu
  • Zpracování finančních a účetních výkazů, třídění dodavatelských faktur
  • Zajištění příjmu tržby a odvodu tržby

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou, ideálně v oboru gastronomie nebo hotelnictví
  • Praxi na obdobné pozici (spol. stravování výhodou)
  • Zkušenosti z řízením týmu lidí
  • Důslednost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr se zázemím stabilní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Propracovaný adaptační program pro důkladné zaškolení
  • Podporu dalšího rozvoje a získávání nových zkušeností
  • Dovolená až 26 dní + volno na narozeniny
  • Roční příspěvky do kafetérie MojeBenefity
  • Zvýhodněná ActivePass
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Slevy u našich partnerů

V případě zájmu klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, individuální rozvržení pracovní doby, dovolená více než 5 týdnů, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Sodexo – integrovaný facility managemant a zařízení školního stravování s.r.o. (Sodexo.s.r.o.)

Kontakt

Jan Przybyla