Aktuálně29volných pozic

IT & Admin Support - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

V SODEXO SLUŽBY U KLIENTA

Na Valentince 3336/4, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Mezinárodní farmaceutická firma hledá, IT & Admin Support se znalostí angličtiny, do nových kancelářských prostor na Smíchově. Zkušenosti jsou výhodou, oceňujeme však zejména pracovitost, aktivní přístup k práci, pečlivost a příjemné vystupování.

Náplň práce:

  • Instalace firemní mutace Windows na různé laptopy a desktopy
  • Instalace firemních nadstaveb pro macOS
  • Drobné opravy HW
  • Administrativní podpora

Požadujeme:

  • Manuální zručnost a zdatnost
  • Znalost AJ, min. B2
  • Základní zkušenosti práce s Windows
  • Slušné vystupování
  • Cit pro detail a pořádek je bonusem

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Mzdu 25.000 Kč hrubého, po zkušební době možné navýšení
  • Firemní benefity v podobě stravenek, příspěvku na penzijní pojištění, nápoje v práci zdarma, příspěvek na volnočasové aktivity a kurzy anglického jazyka hrazené z 1/2
  • Mobilní telefon a notebook
  • Nástup možný v červnu 2019

V případě zájmu prosím zašlete CV pomocí odpovědního formuláře.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

25000 Kč/měsíc

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Sodexo s.r.o.

Trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Tereza Vachlová