Aktuálně30volných pozic

Provozní účetní v kuchyni - Moravská Třebová

V SODEXO SLUŽBY U KLIENTA

Lanškrounská 1407/91, 571 01  Moravská Třebová-Předměstí, Česká republika

Náplň práce:

  • Zpracování účetních dokladů provozu (faktury, dodací listy, normy a podobně)
  • Kalkulace pokrmů v interním systému
  • Naskladňování zboží a vedení skladového hospodářství
  • V době výdeje jídel také výpomoc přímo v kuchyni a provoze

Pracovní doba: pondělí - pátek

Požadujeme:

  • Znalost práce s PC (práci s našimi systémy naučíme)
  • Pečlivost a týmového ducha
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • Jistotu výplaty mzdy na bankovní účet vždy do 10. dne v měsíci
  • Atraktivní a motivační mzdové ohodnocení
  • Možnost seberealizace a kariérního postupu
  • Firemní benefity v podobě stravenek, příspěvku na penzijní pojištění, dovolené navíc, ročního příspěvku do kafetérie Sodexo Benefity a nebo výhodná ActivePass.

V případě zájmu klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Sodexo s.r.o.

Kontakt

Ivana Havránková
Telefon: 461 310 605