Aktuálně30volných pozic

HR Koordinátor

V SODEXO SLUŽBY U KLIENTA

Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Náplň práce:

  • Zpracování mzdových podkladů pro externí mzdovou účtárnu
  • Komunikace s provozními manažery při uzavírání docházek
  • Vedení personální agendy (zpracování nástupů, výstupů, nemocenských aj.)
  • Spolupráce v rámci HR na dalších projektech a činnostech

Požadujeme:

  • Chuť a elán pro práci v HR!
  • Praxe nebo zkušenost velkou výhodou
  • Odolnost pro práci ve stresu v době uzávěrek
  • Schopnost práce v administrativě, smysl pro pořádek

Nabízíme:

  • Zaměstnání v mezinárodní a stabilní společnosti
  • Práce v HR týmu s podporou kolegů
  • Možnost kariérního růstu a posunu nejen v rámci HR
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Firemní benefity v podobě stravenek, dovolené navíc, příspěvků na volnočasové benefity, ActivePass, slev u partnerů a další

V případě zájmu klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Sodexo – integrovaný facility managemant a zařízení školního stravování s.r.o. (Sodexo.s.r.o.)

Kontakt

Jan Przybyla